10. Sınıf İngilizce MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 54

10. Sınıf İngilizce ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 10. Sınıf İngilizce ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 54 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 54 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Read the dialogue again in Part 5 B and answer the questions below.

1. What did Mr. Decker do in the past

2. What were his morning routines?

3. How long did he train in a day?

4. What difference does he notice in the lifestyles of most athletes today?

5. What pieces of advice did he give to the younger generation?

Work in pairs. Take turns to ask and answer about what you/your partner used to do as a child. Then, share your dialogues orally with your friends. See the sample dialogue.

toys you played -evening routines- weekend routines- sports you played-birthdays you celebrated- neighborhood you lived in -clothing items you often wore

Work in pairs. Think about the characteristics of your traditions and circle the suitable adjectives from the lists below that reflect your culture.

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 54 Cevabı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.