10. Sınıf İngilizce MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 67

10. Sınıf İngilizce ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 10. Sınıf İngilizce ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 67 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 67 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Read the dialogue between receptionist and Ethan. Then, fill in the gaps with the appropriate information from the dialogue to create a meaningful paragraph.

Ethan wants to have a weekend- off in Alexandria. He calls the hotel to (1) …..two rooms. The hotel has (2)……………………..available. They plan
to (3)……………………..on Friday, 9th October and (4)………………………two days later, on Sunday. The receptionist asks Ethan for a (5)……………………..number as part of the booking.

1. Study the expressions in bold in the dialogue in Part 6 A and circle the correct option to complete the following statement.

2. Fill in the missing parts of the dialogue extracts below with a suitable expression from the box

– You mean a group? – Is that right?-Sorry, did you say thirteen people? – Let’s go over that once more.

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 67 Cevabı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.