4. Sınıf Matematik MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 141

4. Sınıf Matematik ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 4. Sınıf Matematik ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

4. Sınıf Matematik Meb Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 141

1.Sınıfımızda bulunan 28 öğrencinin..si izcilik kulübüne gitmektedir, Kaç kişinin izcilik kulübüne gittiğini verilen şekil üzeninde göstererek bulunuz.

2.Bin çiftlikte bulunan 128 hayvanın.. koyudnur., Bu çiftlikte bulunan koyunların sayısını verilen şekil üzerinde göstererek bulunuz.

3.Bir basketbol turnuvasında Zehra 45 asist (pas) yapmıştır, Kübra, Zehra’nın attığı pas sayısının .. kadar asist yaptığına göre Kübra’nın yaptığı asist sayısını bulunuz, (İşlemlerinizde şekillerden yararlanmayı unutmayınız.)

  • Cevap:

4. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 141 Cevabı

2 yorum yazılmış “4. Sınıf Matematik MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 141”

  1. Ben seni gebertirim ya isdediğim sayfanın cevabını göster bana yoksa seni polise şikayet ederim tamammı azabımı bozma ya çabuk istediğim sayfayı gözterrr.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.