8. Sınıf İngilizce MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 73

8. Sınıf İngilizce ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 8. Sınıf İngilizce ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

8. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 73 Cevabı

8. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 73 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

8. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 73 Cevabı

Read the following questions. Guess the correct answers.

Read the brochure. How can you describe these pilots?

Read the brochure again. Answer the following questions.

How many supersonic jets are there? S What are their professions? a How can you describe their job? Why is their job risky? When did they start to perform?

  • Cevap:

 

26 yorum yazılmış “8. Sınıf İngilizce MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 73”

  1. Teşekkürler gıcık ingilizce hocasını göt etme yollarını ararken sizi buldum tekrardan teşekkürler.

      1. Türk Yıldızları Türk Yıldızları, 7 süpersonik savaş uçağı olan akrobasi ekibidir. Onlar Türk Hava Kuvvetleri üyesidir. Pilotların her birinde avcı pilotları bulunur. Dahası, filo komutanı bir kadın savaş pilotu, Bu aşırı ve maceracı bir iştir. Gösterilerini gerçekleştirmeleri için büyük riskler alıyorlar. Uçaklar arasındaki mesafe 3 metredir (1 metre). Manevralar sırasında hız 260 km ila 1000 km arasında değişmektedir. Tüm manevraları manuel olarak gerçekleştiriyorlar Bu riskli ama şaşırtıcı. Gösterilerini izlemek en büyüleyici deneyimlerden biri. Onlar Türk Hava Kuvvetleri’nin gözünün elması. Muhteşem gösterilerine 1992 yılında hem yurtiçinde hem de yurtdışında başladılar.

        1. çok teşekkürler ama Onlar Türk Hava Kuvvetleri’nin gözünün elması. yerine Onlar Türk Hava Kuvvetleri’nin göz bebeği olmalıydı

  2. Tşk ama bizim öğretmenimiz herkezin defterini kontrol ediyo ve internetten yaptımızı anlıyo buna bir yardım etseniz😣😣

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir