3. Sınıf Matematik Ada Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 176

3. Sınıf Matematik ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 3. Sınıf Matematik ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

3. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 176 Cevabı

3. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 176 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

1.Kemal ve kardeşi ödevlerini 15.00’te yapmaya başladılar. Kemal ödevini 15.30’da, kardeşi 16.00’da bitirdi. Kemal ve kardeşinin ödevlerini ne kadar sürede yaptıklarını bulunuz. Çocukların ödev yapma sürelerini karşılaştırınız.

2.Hatice ve Hale’nin yüzme kursuna başlama ve kurstan ayrılma tarihleri yandaki tabloda gösterilmiştir. Çocukların kurs sürelerini karşılaştırınız.

3. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 176  Cevabı

3. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 176 Cevabı

Bir Yorum yazılmış “3. Sınıf Matematik Ada Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 176”

  1. Birkaç sorunun işlemi değil tek cevabı yazılmış bundan hoşlanmadım yazıları okuyamıyorum bunlar dışında güzel anlatım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.