3. Sınıf Matematik Ada Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 194

3. Sınıf Matematik ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 3. Sınıf Matematik ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

3. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 194 Cevabı

3. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 194 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

1.Aşağıdaki problemleri defterinizde çözünüz.
Bir markete her birinde 16 kg muz olan 7 koli muz getirildi. Muzların 43 kilogramı satıldı. Kaç kilogram muz kalmıştır?
Bir pakette 250 gram pul biber vardır. Aşçı, 3 paket pul biberin 430 gramını kullandı. Kaç gram pul biber kaldı?
2. Yandaki verilenleri kullanarak kilogram ve gram ile ilgili bir problem kurunuz. Kurduğunuz problemi defterinize yazıp çözünüz.

3. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 194 Cevabı

3. Sınıf Ada Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 194 Cevabı

5 yorum yazılmış “3. Sınıf Matematik Ada Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 194”

  1. Sizi çok büyük seviyorum bu kadar çok büyük bir şey yok etmek için bir şey yok etmek için bir şey yok etmek 6bu bu kadar çok büyük bir şey yok etmek için bir şey yok etmek için köy tüzel kişiliğini temsil eden bir kez Türkiye U ve dış ticaret yolu olarak kabul edildi ama daha fazla olan bu tür ile birlikte bu tür ile birlikte bu tür ile birlikte bu tür ile birlikte bu tür ile birlikte bu tür ile birlikte bu tür.
    Gibi bir şey değil debir bu tür 36bu 44bu 434536342ve bu tür bir kez 6ve bu tür 7373bu ve 7373bu 3747474747475bu ve dış dünyaya gelen ve dış dünyaya gelen ve dış dünyaya gelen ve dış dünyaya 📨 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 🕐 bu kadar çok büyük 3ve ve baba ve baba ile birlikte bu tür bir şey yok denecek kadar da olsa da bu nedenle 🕐 bu tür ile birlikte bu kadar çok büyük 🕐 🕐 bu kadar çok büyük önem taşır 34bu 67

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.