4. Sınıf Matematik Ata Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 166

4. Sınıf Matematik ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 4. Sınıf Matematik ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 166 Cevabı

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 166 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

1. Bir pilotun, yaptığı 3 seferde uçakta taşıdığı yolcu sayılarıyla aşağıdaki sütun grafiği oluşturulmuştur. Sütun grafiğini yorumlayınız. Pilotun, yapacağı 4. seferde uçakta taşıyacağı yolcu sayısını tahmin ediniz.

2. Bir akademisyen, yaptığı bilimsel araştırmada, bir şehirde yaşayan insanların kan grupları ile ilgili bir sütun grafiği oluşturdu. Siz de çevrenizdeki 20 kişiye kan gruplarını sorunuz. Elde ettiğiniz cevaplarla aşağıdaki kareli alanda bir sütun grafiği oluşturunuz

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 166 Cevabı

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 166 Cevabı

35 yorum yazılmış “4. Sınıf Matematik Ata Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 166”

  1. u8ıuj.hatyptuı4ryferr vrywuretfdgewubyrueıwlvywerıubvrıuclbdqhvfBYLRCVIULQETWdybcrwocfqbeucyewbydx şo ccywer7v3e uyu98cf7erwuıugy

  2. Ya hiç kimse doğru düzgün cevaplamiyo soruları.😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.