4. Sınıf Matematik Ata Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 184

4. Sınıf Matematik ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 4. Sınıf Matematik ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 184 Cevabı

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 184 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

14. Yandaki sütun grafiği, bir manavda satılan sebzelerin miktarlarını göstermektedir. Grafiğe göre aşağıdaki soruları cevaplayınız.
a) En fazla satılan sebze hangisidir?
b) Toplam kaç kg domates ve patlıcan satılmıştır?
c) Toplam kaç kg sebze satılmıştır?
ç) En az satılan sebze hangisidir?

15.(….)

Bir spor merkezindeki üyelerin sayısı, yukarıdaki tabloda belirtilmiştir. Tablodaki verileri sütun grafiğinde gösteriniz

16. Dört kardeşin, bahçelerinden topladıkları şeftalileri belirten sepet sayıları, yandaki tabloda belirtilmiştir. Buna göre dört kardeş, bahçelerinden toplam kaç sepet şeftali toplamıştır?

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 184 Cevabı

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 184 Cevabı

35 yorum yazılmış “4. Sınıf Matematik Ata Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 184”

  1. Kimse benle konuşmicakmı😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😉😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇🙇📱

    1. Kaçar kaçar💩💩💩🙊🐷🐼🐘🐴🐘🐧🐽🎄🎈📷🎁🎅📷📹🎥🏰🗼🏯🚏🚠🚷

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.