4. Sınıf Matematik Ata Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 185

4. Sınıf Matematik ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 4. Sınıf Matematik ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 185 Cevabı

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 185 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

17. Bir ailenin dört ay boyunca yaptığı ulaşım harcamaları, yandaki sütun grafiğinde belirtilmiştir. Sütun grafiğine göre ailenin ocak ve şubat aylarındaki toplam harcama miktarı ile mart ve nisan aylarındaki toplam harcama miktarı arasındaki fark kaç TL’dir?

18. Bir saatçide satılan saat türleri ve sayılarıyla yandaki nesne grafiği oluşturulmuştur. Grafiğe göre en çok ve en az satılan saat türlerini belirleyiniz. En çok ve en az satılan saat türlerinin sayıları arasındaki fark kaçtır?
(Her görsel 2 saati göstermektedir.)

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 185 Cevabı

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 185 Cevabı

13 yorum yazılmış “4. Sınıf Matematik Ata Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 185”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.