5. Sınıf Matematik SDR Dikey Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 26

5. Sınıf Matematik ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 5. Sınıf Matematik ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

5. Sınıf Dikey Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 26 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra daha sonra yanıtlar detaylı çözümleri ile siz öğrencilerimiz için hazırlandı.

SORULAR

Ülkemizde dağcılık ilk kez yabancı ülkelerden gelen araştırmacıların düzenlediği etkinliklerle başlamıştır. Bu ilk etkinlikler dağcılık amacıyla değil, bilimsel araştırmalar yapmak içindir. 2017 yılı kayıtlarına göre ülkemizde Türkiye Dağcılık Federasyonuna bağlı tescilli 10 835 kadın ve 29 040 erkek sporcu vardır.

2017 yılında Türkiye Dağcılık Federasyonuna bağlı toplam sporcu sayısı nasıl hesaplanır? Elde ettiğiniz bilgileri açıklayınız.

5. Sınıf Dikey Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 26 Cevabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.