10. Sınıf İngilizce MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 19

10. Sınıf İngilizce ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 10. Sınıf İngilizce ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 19 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 19 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 19 Cevabı

Below is a diagram. Look at the percentage lines in different colors and write what they stand for, on the left, according to the text. One has been done for you.

Work in pairs. Discuss the ways of integrating the everyday habits in the reading in 5 B. into your everyday lives and decide how applicable they are. Then, draw your percentage line on the diagram, as in 5 D.

Listen to Mrs. Calmer, a psychologist, talking about school, everyday life and free time. Tick the expressions you hear. Tapescript 1.3

□ be at school
□ argue with friends
□ skip courses
□ do revision
□ skip breakfast
□ everyday challenges
□ stick to the route
□ everyday problems
□ stick to the timetable
□ successful artists
□ have dinners together
□ get better scores
□ chat
□ get on well
□ respect each other
□ hang around
□ gather data
□ go to the park
□ prepare portfolios
□ go to the movies

Do you think schools prepare students for real life? Discuss with friends.

  • Cevap:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.