10. Sınıf İngilizce MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 83

10. Sınıf İngilizce ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 10. Sınıf İngilizce ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 83 Cevabı

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 83 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Susan asked psychologist Diane Jason for help when she couldn’t agree with her parents on the way she used her smart phone. Below is a jumbled letter of advice from the professor. Put its parts into the correct order. Write the numbers in the blanks beside the paragraphs and expressions.

Imagine that you are a professor of psychology and a school administrator needs your advice about problems of youth. Write an advice letter to him/her. Refer to Professor Juliana Anderson’s handbook in Part 4 D for some problems and solutions if necessary.

10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 83 Cevabı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.