6. Sınıf İngilizce MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 188 Komple

6. Sınıf İngilizce ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 6. Sınıf İngilizce ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Sayfanın Cevapları:

6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Kitabı Sayfa 188 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Güler ŞİLİT tarafından 177 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Behiye Renin GÜNDÜZ tarafından yapılmış.

6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Kitabı Sayfa 188 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Draw the pictures of the new words in the unit. Then, write the meanings under the pictures.

6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Kitabı Sayfa 188 Cevabı

 

99 yorum yazılmış “6. Sınıf İngilizce MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 188 Komple”

  1. kespır sıla laf aoktuğunumu sandın salak sende bu ucuz laflarla gelme bize Allah aşkına salak! eda sende tanımadığın birine neden savunuyosun özellikle şirini ben tanıyorum kavgalıyız aptal sanane

  2. şirin sen harbi salaksınn sadece sen değil eda ve özellekle kespır sıla gıcığı bok yiyip duruyo hayvan möööölüyo

  3. Mirage sen bana hangi hakla salak dersin senden başka salak yok. Pokum di sen hayvanın alasısın senden başka mölüyen yok azına sıçtım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir